Hakkımızda

Bir spor stüdyosundan çok daha fazlası...

enerGym Spor Stüdyoları

Sağlıklı bir yaşam ve spora dair her şey EnerGym spor stüdyolarında bir arada. Marmaris’in eşsiz manzarasında Reformer Pilates  yapmaya ne dersiniz ?

EnerGym ailesi olarak alışılmışın çok üzerinde bir profesyonellikte ve geniş ders seçenekleri ile Marmaris’te hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Energym spor stüdyolarında alanlarında uzman eğitmenlerimiz üyelerimize hem grup dersleri ile hem de kişiye özel (Personal Trainer) dersleri ile eğitim vermektedir.

enerGym Spor Stüdyoları
enerGym

Dersler ve Eğitimler

Grup halinde hareket etmenin enerjisinden yararlanmak için grup derslerimizde diğer üyelerimiz ile spor yaparken eğitimlerin eğlenceli yönünü keşfedebilirsiniz.

Kişiye özel PT derslerinde eğitmenlerimiz üyelerimizin fiziksel gelişimiyle yakından ilgilenir hedeflerine daha çabuk ulaşması için yol gösterir, hareketleri doğru yapmalarına yardımcı olurlar.Üyelerimizin beklenti ve taleplerine yönelik, gerekli ölçümler yapılarak  hazırlanan özel egzersiz programı ile daha verimli çalışıp sağlıklı ve hızlı bir şekilde istediğiniz forma ulaşabilir en önemlisi de motivasyonunuzu yüksek tutarsınız.

Hayal Et, İnan, Başar

Reformer Pilates, Mat Pilates, Bodyfit, TRX, Zumba ve geniş ders seçeneklerimiz arasından istediğiniz veya size uygun eğitimlere katılarak kısa zamanda dilediğiniz formu yakalayabilirsiniz.

Hayalinizi kurduğunuz vücut sizin elinizde, sizi de salonumuza bekliyoruz. Bugün bizimle iletişime geçin daha fazla vakit kaybetmeyin.

enerGym Pilates Reformer

Sende Bize Katıl, Hayallerini Erteleme!

Sizde doğru bir yönlendirme ve kişiye özel antrenman programlarımız ile uzman eğitmenlerimiz eşliğinde hedeflerinize çok daha hızlı ulaşabilirsiniz.