Detox Cafe

Meyve ve Sebzelerin Gücü İle Tanışın...

enerGym Detox Cafe

Detox, latince olan detoxification kelimesinin kısaltması olup, vücudun ürettiği yada dışarıdan alınan zararlı çevresel toksinlerin dışarı atılmasına, vücudun kendisini doğal olarak temizlemesine denir.

enerGym Detox Cafe, eğitmenlerimizin hazırladığı egzersiz programları ile diyetisyenimizin tavsiyelerini birleştirerek üyelerimizin sağlıklı bir yaşam için stresi azaltmalarına fiziksel ve duygusal olarak daha iyi hissetmesine yardımcı oluyor.

enerGym Spor Stüdyoları
enerGym Spor Stüdyoları

Neler Var ?

enerGym Detox Cafede hazırladığımız detox programları, eğitimler öncesinde kan dolaşımını ve metabolizmayı hızlandırır, enerji seviyesini arttır, hızlı bir şekilde yağsız kas yapınızın gelişmesine yardımcı olur, egzersiz sonrası vücut ağrılarını ortadan kaldırır.

Detox cafemizde sabahları fit kahvaltı ile güne sağlıklı bir başlangıç yapabilir, ara öğünler için tüm mineralleri kapsayan taze, organik besinlerle oluşturduğumuz menüleri tercih edebilir ya da taze sıkılmış meyve ve sebze sularının tadını çıkarabilirsiniz.

Tavsiye

Detox uzun vadeli bir diyet programı değildir, ve kesinlikle diyetisyen yada doktor kontrolünde tercih edilmelidir.
Ayrıca kendinizi ve vücudunuzu iyi hissetmenize yardımcı olacak egzersiz programları ile birleştirildiğinde detoxun faydalarını koruyabilirsiniz.

Sende Bize Katıl, Hayallerini Erteleme!

Sizde doğru bir yönlendirme ve kişiye özel antrenman programlarımız ile uzman eğitmenlerimiz eşliğinde hedeflerinize çok daha hızlı ulaşabilirsiniz.