Hiit Cardio

enerGym Hiit Cardio Dersleri

Hiit Cardio Nedir ?

Hiit Cardio (high intensity interval training) yüksek yoğunluklu aralıklı çalışma anlamına gelen bu antrenman çeşidinde çok kısa sürede maksimum güce çıkılır yağ yakımı hızlandırılır ve normal hıza geri dönülerek aktivitenin yoğunluğu düşürülür.

Hiit Cardio, ile yüksek yoğunluklu antrenmanlarla maksimum güce ulaştığınız için egzersiz bittikten sonra bile yağ yakmaya devam edersiniz.

Ayrıca Hiit Cardio vücuttaki yağ oranı azaltarak kas kütlesini ve hızlı kasılan kas liflerini güçlendirir, istediğiniz vücut kompozisyona normal kardiyo antrenmanlarına göre daha kolay ulaşmanızı sağlar.

Hiit Cardio Dersleri

Hitt Cardio yüksek yoğunluklu kısa süren egzersizler bütünü olduğu için eklemleriniz daha az yorulur böylece sakatlık riski azaltılmış olur.

Hem kısa süreli, hem eğlenceli hem de sonuç odaklı olan Hiit Cardio eğitimi için sizleri enerGym spor stüdyolarına bekliyoruz.

Sende Bize Katıl, Hayallerini Erteleme!

Sizde doğru bir yönlendirme ve kişiye özel antrenman programlarımız ile uzman eğitmenlerimiz eşliğinde hedeflerinize çok daha hızlı ulaşabilirsiniz.