Personal Trainer

Eğitmenlerimizin Sihirli Dokunuşunu Keşfedin...

Personal Trainer Nedir ?

Birebir profesyonel eğitmen desteğiyle üyelere özgü hazırlanan ve uygulanan antrenman programları Personal Training olarak adlandırılır.

Personal Trainer kişinin vücut yapısına, kas arttırımı yada diyetisyen kontrolünde zayıflama isteğine göre yapılan ölçümleri dikkate alarak kişiye özel antrenman uygular. Bu ölçümler antrenmanların başından sonuna kadar kişiye özel bir dosyada tutulur, bu sayede gelişim ve performans sonuçlarının analizi ve takibi yapılır.

Personal Trainer Nedir ?
Kişiye Özel PT Dersleri

Neden PT Dersleri ?

Personal Trainer antrenman programı süresince disiplini ve devamlılığı sağlayarak, üyelerin motivasyonunu her zaman yüksek tutmalarına destek olur bu sayede hedeflenen forma en etkili şekilde ulaşılmasını sağlar.

Monoton bir spor aktivitesi yerine üyeleriyle yakından ilgilenen Personal Trainer, hareketlerin doğruluğuna direkt müdahale ederek planlı, programlı ve eğlenceli bir egzersiz yapılmasını kolaylaştırır.

Sağlıklı Bir Hayat için Harekete Geç!

Sizde EnerGym spor stüdyolarına gelin, profesyonel eğitmenlerimiz aracılığıyla antrenmanlarınızı
kaliteli, planlı ve yüksek motivasyon desteğiyle gerçekleştirmenin tarifsiz mutluluğunu yaşayın.

Sende Bize Katıl, Hayallerini Erteleme!

Sizde doğru bir yönlendirme ve kişiye özel antrenman programlarımız ile uzman eğitmenlerimiz eşliğinde hedeflerinize çok daha hızlı ulaşabilirsiniz.